Zeynep and Alkan – Save the Date – ROMA

Zeynep & Alkan

Roma

Sevgili Zeynep ve Alkan’ın Save the Date Çekimi için düştük yollara, önceden belirlediğimiz rotalara uyarak inanılmaz keyifli birkaç gün geçirdik beraber. Hep iş hem tatil diyebiliriz buna ..

Save the Date fotoğrafları genellikle düğünden birkaç ay önce çekilen farklı tarzlar belirleyerek hazırlayabileceğimiz çekim ortamlarında yaptığımız çekimlerdir. Düğün gününüzde slaytlarda fotoğrafları kullanıp ziyaretçilerinizi şaşırtabilir veya Save the Date videosu dediğimiz videolarla ziyaretçilerinizi karşılayabilirsiniz. Fotoğraflar ise düğün gününde organizasyonun içerisinde harika bir bütünlük sağlayabilir veya davetiyenizle beraber konuklarınıza kendi fotoğrafınızı hediye edebilirsiniz.

Gelelim canımız arkadaşlarımız Zeynep ve Alkan’ın Roma maceralarına, hep birlikte İstanbul’dan yola koyulduk ve kendimizi Roma’ya bıraktık. Sabah hazırlıkları vs. derken hem beraberce bir şehir turu yapıyorduk hemde muazzam fotoğraflar çıkartıyorduk ortaya.

Zeynep’in dillere destan olan zarif gelinliği ve Alkan’ın aşkla bakan gözleriyle bütünleşince durmadan devam ettik çekimlerimize. Roma’nın Zeynep ve Alkan için ayrı bir yeri vardı çünkü Zeynep hayatının en güzel Evetini Roma’da Aşk Çeşmesi’nin önünde vermişti. Bir nevi hatıralar tazelendi.. En mutlu anları katlanarak artıyordu..

Onlar aşklarını doyasıya yaşıyorlardı gözümüzün önünde ve bizde karşılarında o muhteşem anları kaydediyorduk birer birer. Kataloglardan fırlamış gibi bir çift varken karşınızda insanın durası gelmiyordu. Hep beraber harika günler geçirdik Roma’da.

Köprüler,caddeler,merdivenler,çeşmeler Zeynep ve Alkan’ın aşklarına bir bir şahit oluyorlardı. Bizde onların en güzel anıları biriktirmelerinde yardımda bulunduk diyebiliriz. Zeyzor’un Save the Date fotoğrafları Instagram’da çok geniş bir kitle tarafından paylaşıldı ve hayranlık uyandırdı.

Bize göre en büyük hayranlık onların birbirlerine bakışlarındakiydi..