Gelin, elbisenizi rezil edelim!

Trash The Dress .Gelin elbisenizi rezil edelim!

Nasıl yani ???

Düğün günü stresinden dolayı düğün fotoğrafları bana yetmez ve ben daha eğlenceli daha çılgın fotoğraflar çektirmek istiyorum diyen çiftlerimizin son derece zevk alacakları yeni bir akım. Düğün fotoğrafçısı olarak biz ikihayatbirkare düğün günü ağır makyajdan, kasılarak yürümekten, gelinliğim batacak, damatlığım kirlenecek demekten o muhteşem gün bir bakmışsınız bitmiş. Gevşeyin, düğün sonrasında en çılgın fikirlerinizi bize anlatın, birlikte hem eğlenelim hem o anlarınızı fotoğraflarla ölümsüzleştirelim.

Peki, bu çekimler nasıl oluyor?

Her şey bittikten sonra kirletmekten, ıslatmaktan artık korkmayacağınız gelinliğinizi yada tercih edebileceğiniz alternatif bir kıyafeti alıp bize geliyorsunuz. Birlikte nasıl daha çılgın ve eğlenceli fotoğraflar çekebiliriz diye bir beyin fırtınası yapıyoruz.

Paintball’u çok mu seviyorsunuz? Toplayın takımınızı çıkın karşımıza. Bungee jumpingi çok mu seviyorsunuz? Gelinlikle denemeye ne dersiniz? Güzel bir plajda çılgınca damattan kaçışınızı hayal edin… Yada güzel bir atın sırtında acaba gelinliğinizle nasıl dururdunuz? Tamam, anladım siz sky diving seviyorsunuz. O halde biz dalış dersleri almaya başladık bile.Bizler sörf’ten snowboard’a kısacası tüm extreme fikirlere açığız. Yeter ki isteyin biz sizinle Alplere bile çıkarız .

 

Trash The Dress ayrıcalıkları;

Düğününüzden sonra yapılacak bir çekim olduğundan dolayı gelinliğinizin kirlenmesinden dolayı endişelenmenize gerek yok.Tanıdığımız çok iyi bir kuru temizlemeci mevcut. Zaten bu çekimin amacı biraz da gelinliği biraz kirletmek değil mi ;)?

Makyaj ve saç konusunda gelin makyajı ve saçına ihtiyacınız olmayacak. Sade bir saç ve makyaj yeterli olacaktır.

Mekân seçimi konusunda tamamen özgürsünüz. Mekân derken su altı ve gökyüzünü değerlendirmelerini es geçmeyin.

Giyeceğiniz tek kıyafet gelinliğiniz olmak zorunda değil . Alternatif kıyafetler tercih etmenizi de biz öneriyoruz ;)

Yurtdışında oldukça popüler olan bu tarzı ilk defa Türkiye’de yapmaya başlamış olmanın gururunu yaşıyoruz.Bu çekim tarzını düşünmek için yeni evli olmanız gerekmiyor. Bize tek gereken gelinlik ve damatlık. .Merak etmeyin bu karşılaşmadan sonra gökkuşağı gibi rengârenk yeni bir gelinliğiniz olacak.

Şimdi dolaplarınızda bekleyen gelinlik ve damatlıklarınızı kapıp gelmeye ne dersiniz ;)

Daha fazlası için : https://www.ikihayatbirkare.com/kategori/trash-the-dress-2/

Ayrıca makalemizi dugun.com ‘da bulabilirsiniz :)