Sinem + Barışcan Wedding Story

Beykoz Kundura

Beykoz Kundura Fabrikası’nda ki bu inanılmaz düğüne götüreceğiz sizi bugün. Fabrika’nın içinde bulunan otelde başladı sevgili Sinem ve Barışcan’ın hikayesi. Her odanın farklı bir hikayesi vardır bu otelde. Kocaman,açık camların önünde yapıldı makyajı. Kadehler tokuşturulurken heyecanları yüzlerinden okunabiliyordu. Masmavi duvarların arasında, siyah kuşaklı gelinliği ile harika görünüyordu Sinem. Otel girişinde ilk karşılamayı yapabileceğimizi söyledik ve beraberce indik Barış ile. Ve ardından Sinem bize doğru ilerliyordu. Minik bir öpücüğün ardından çekimlere devam etmek için başladık yürümeye. Beykoz Kundura’nın her sokağında, her duvarında başka bir anı…

Nikah seromonisinin olacağı alanda başladık en mutlu günlerini ölümsüzleştirmeye. Karşımızda delidolu, çılgın çiftler oldukça birlikte harika işler çıkartıyoruz ortaya. Atlamadan bahsedelim, Barışcan’ın frağı çok orjinal ve şıktı. Beraberinde kullandığı şapkası, Sinem’in gelinliği her detay birbirini tam anlamıyla tamamlıyordu.

Düğün alanını keşfe çıktığımızda gerçekten etkilendik. Salınan çiçekler, bronz prizmalar, siyah mumlar… Her detay üzerine uzun uzun düşünüldüğü çok belliydi.

Elele musmutlu yüzlerin arasında ilerlediler nikah alanına. En güzel sözlerini, öpücükleriyle mühürlediler. Ve ilk dans ile gecenin hareketli geçeceğinin sinyalini bize verdiler.

Onlarla beraber,tüm sevdikleri pistte dans etmeye başladı. Her alkışın ardında gözleri parlayan insanlar vardı.

Pastaya kıydıktan sonra,kadehlerini kaldırdılar sonsuz mutluluğa. Eğlence artık dışarıya taşıyordu. Durdurabilene aşk olsun…

En mutlu anların şerefine…

Wedding Locations: Beykoz Kundura Fabrikası
Wedding Organization : Hippi Mippi, Vesaire, SPM