Russian Wedding Photographer // Enzhe + Timur

Enzhe ve Timur,

Aşklarını Rusya’da 2011 yılında attıkları imzayla mühürlemiş tatlı mı tatlı, eğlenceli bir çift. Enzhe aşırı detaycı ve organizasyon konusunda mükemmeliyetçi bir gelin, Timur ise biraz içine kapanık, çok sakin ve aşık bir damat.

Eznhe bundan aylar önce yazdığı şirin ve samimi mailinde tarzımızı aklındaki kurguya çok yakın bulmuş ve hep hayalini kurduğu düğün fotoğraf çekimlerini İstanbul ve “Love story” çekimlerini de Antalya’da gerçekleştirmek istediğini belirtmişti.

Tüm detaylarına kadar birlikte düşündüğümüz bu çekim gününde kullandığımız tüm detayları Enzhe’nin elleriyle hazırlaması 1 ay sürdü, gerçekten birbirinden renkli ve şirin detaylarla süslenen bu güzel çekime İstanbul’un muhteşem manzarası da eklenince sonuçları da çok güzel oldu…

Erken saatlerde başladığımız çekimimiz tarihi yarım ada civarında gerçekleşti. Birlikte hem tarihi Istanbul’u keşfetme hem de birbirinden güzel fotoğraflara imza atma şansı yakaladık. Özellikle Kapalı Çarşı’da çiftimize ilgi büyük oldu. Hatta ayaküstü alışveriş yapmaktan da kendimizi alamadık.

Tarihi yarım adanın ve çiftimizin güzellikleri ise fotoğraflardan belli oluyor…

Düğün Fotoğrafçısı/ Wedding Photographer www.demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare

Düğün Fotoğrafçısı/ Wedding Photographer www.demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare Düğün Fotoğrafçısı/ Wedding Photographer www.demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare Düğün Fotoğrafçısı/ Wedding Photographer www.demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare Düğün Fotoğrafçısı/ Wedding Photographer www.demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare Düğün Fotoğrafçısı/ Wedding Photographer www.demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare Düğün Fotoğrafçısı/ Wedding Photographer www.demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare Düğün Fotoğrafçısı/ Wedding Photographer www.demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare Düğün Fotoğrafçısı/ Wedding Photographer www.demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare Düğün Fotoğrafçısı/ Wedding Photographer www.demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare Düğün Fotoğrafçısı/ Wedding Photographer www.demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare Düğün Fotoğrafçısı/ Wedding Photographer www.demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare Düğün Fotoğrafçısı/ Wedding Photographer www.demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare dugun-fotografcisi-enzhe-timur-istanbul-13 Düğün Fotoğrafçısı/ Wedding Photographer www.demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare Düğün Fotoğrafçısı/ Wedding Photographer www.demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare Düğün Fotoğrafçısı/ Wedding Photographer www.demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare Düğün Fotoğrafçısı/ Wedding Photographer www.demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare Düğün Fotoğrafçısı/ Wedding Photographer www.demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare Düğün Fotoğrafçısı/ Wedding Photographer www.demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare