Baby

Hamilelik Çekimi

Gebelik, her kadının hayatında ki en eşsiz ve özel zamandır. Aynı bedende bir cana daha sahip olmak kelimelere sığmaz.
En özel aylarınızı ilk günki gibi saklamanız için her fikre açığız. Maternity fotoğraflarını 6-7 aylıkken çekme taraftarıyız. Rahat hareket edebiliyorken çekim yapmak çok daha keyifli olacaktır. Hamilelik çekimlerini 1-2 saat aralığında gerçekleştirmekteyiz.
Birlikte oluşturabileceğimiz mükemmel temalarımızla, belki Tuz Gölü’nün ortasında uçuşan elbiselerinizle, belki de uçsuz bucaksız yeşilliklerin içinde, belkide evinizde ki kanepede. En güzel aylarınızın tadını birlikte çıkarmak dileğiyle.

Doğum

Artık ilk nefesleri ölümsüzleştirmek için burdayız. Sezaryen doğumlarda belirlenen hastaneye yatış saatinde sizinle beraber hastaneye varıyoruz. Tüm hazırlık anlarınızda sizinle beraber oluyoruz. Ameliyathaneye sizinle beraber giriyor. Bebeğinizin ilk sesine, ilk nefesine hep birlikte şahit oluyoruz. İlk karşılaşmanız, bebek odası hazırlıkları, odaya geçiş ve portre çekimleriyle beraber, aile fotoğraflarını alarak devam ediyoruz.
Normal doğumlarda ise sancıların başladığı andan itibaren iletişim içinde kalıyoruz. Ve açılmalar 6-7 cm’i bulduğunda hastaneye yanınıza geliyoruz ve sizin hikayeniz o andan itibaren başlıyor. Sezaryen doğum ile aynı şekilde ilerliyor. Normal doğumlarda saati belirleyemediğimiz için, eğer hava aydınlık ise aile ve bebek çekimlerini aynı gün içinde yapıyoruz. Fakat hava aydınlık değil ise bebek ve aile çekimini ertesi güne bırakarak rahat rahat gerçekleştiriyoruz. Bu sırada siz ve bebeğiniz dinlenmiş oluyor.

Hamilelik Fotoğraf çekimi

New Born

New Born çekimleri bebek doğduktan sonra maksimum ilk 10 gün içinde yapılır. Kendini hala anne karnında hissediyor olması onu rahatlatacaktır ve fotoğraf çekimini kolaylaştıracaktır.
Çeşitli aksesuarlar kullanarak şirinliğine şirinlik katıp,
en tatlı hallerini kaydederiz hafızalara. Çekim başlamadan önce karnını doyurmak bebeğinizi iyice rahatlatıp mışıl mışıl uyumasını sağlayacaktır.

Doğum Günü

Baby Shower

Mevlut

 

İletişim için;

Selva Afacan
532 741 25 29

aile@ikihayatbirkare.com

@ikihayatbirkare.aile