Düğün Fotoğrafçısı // Ayça + Erkin

Fransız bahçelerinde harika bir düğün…


Ayça ve Erkin ile olan serüvenimiz düğünlerinden çok önce başlıyor. Düğün fotoğrafçısı olarak düğün fotoğraflarını çekmenin yanında bir istekleri daha oluyor. Bu tatlı ve çılgın çift, düğünlerinden bir kaç ay önce bana ulaşıp düğünlerini İstanbul’un muhteşem mekanı Fransız bahçelerinde yapacaklarını ve gelecek olan misafirlere, birlikte fotoğraflarından oluşan mini bir sergi hazırlamak istediklerini ve bunun için farklı ve eğlenceli fotoğraflar istediklerini belirtmişlerdi. Hemen o anda beynimde birbirinden farklı ve eğlenceli fotoğraflar ard arda geçmeye başlamıştı bile. Daha önce bir çiftimle denediğim “Save the Date” tarzı bir çekimi yapmak için harika başka bir fırsattı.

Birlikte kararlaştığımız bir günde Şile’ye doğru yola çıktık. Yanımızda güzel aksesuarlar ve birbirinden güzel kıyafetler vardı. Kumsalda çıplak ayaklarımızla hopladık, zıpladık, birbirinden eğlenceli fotoğraflar çektik. Hatta bir ara Erkin yarı çıplak etrafta her şeye dil çıkartırken görmek kırıp geçirmişti bizi :)

Söylemek gerekirse geçen yıl bazı düğünlerimizde denediğim hareketli fotoğraf fikri o gün doğmuş ve ilk defa Erkin ve Ayça ile denemiş fakat sizlerle paylaşmak düğünlerinden sonrasına kalmıştı….

Çektiğimiz fotoğraflardan birini seçip davetiyelerine bastırmış, ayrıca canvas baskı için fotoğraf seçimleri yapılıp çoktan basılmıştı. Aradan aylar geçmiş ve düğün günü gelip çatmıştı. Sabah erken saatlerde Ayça ile hazırlık yapılacak olan kuaförde buluşmuştuk. Hazırlığın bir kısmı ise Fransız bahçelerinde olacaktı. 1. durağımızdan ayrıldığımız dakikalarda hava biraz yağmurluydu. Açıkcası hazırlık süreci tahminimden biraz daha fazla sürmüş ve Erkin buluşma yerine biraz gecikmişti. Bense o güzel bahçede sonbaharın tonlarını gördükçe fotoğraf çekmek için yerimde duramaz hale gelmiştim çoktan. Erkin’in hazırlanması fazla uzun sürmedi Allah’tan. Hemen bahçe içindeki küçük turumuza çıkmış ve sarı tonların hakim olduğu bahçe içersinde çekimlere çoktan başlamıştık.

Gelinlikler içerisindeki Ayça’nın hoplaması biraz zor olsa da şansımıza Erkin’in etekleri yoktu :) En hoşuma giden karelerden bir tanesi Erkin’den bir öpücük vermesini istediğim anda Ayça’nın verdiği tepkiydi, “Yapma, karşıda babam var !” :)

Küçük not : Ayça ve Erkin’in bu minik sergi fikrinin somut halini düğün yerinde görünce gerçekten çok heyecanlandım. Düğün fotoğrafçısı olduğumuzdan genelde fotoğraflarımızı en fazla albümlerde görebiliyoruz. Fotoğraflarınızın insanların seyrine bu şekilde sunulması kadar güzel bir şey olamaz. Bu fikirle bana gelip bana güvendikleri için onlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 

demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare animasyon

 

Fransız bahçelerinde düğün Save the date düğün davetiyesi

Gelin hazırlık anlarıDüğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Erkin&Ayça Düğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Erkin&Ayça Düğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Erkin&Ayça Düğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Erkin&Ayça Düğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Erkin&Ayça Düğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Erkin&Ayça Düğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Erkin&Ayça Düğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Erkin&Ayça Düğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Erkin&Ayça Düğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Başak&Mehmet Düğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Erkin&Ayça Düğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Erkin&Ayça Düğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Erkin&Ayça Düğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Erkin&Ayça Düğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Erkin&Ayça Düğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Erkin&Ayça Düğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Erkin&Ayça Düğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Erkin&Ayça Düğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Erkin&Ayça Düğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Erkin&Ayça Düğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Erkin&Ayça Düğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Erkin&Ayça Düğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Erkin&Ayça Düğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Erkin&Ayça Düğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Erkin&Ayça Düğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Erkin&Ayça Düğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Erkin&Ayça Düğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Erkin&Ayça Düğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Erkin&Ayça Düğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Erkin&Ayça Düğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Erkin&Ayça Düğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Erkin&Ayça Fransız Bahçeleri