Kemer Country Wedding – Dila + Zekeriya – Wedding Story

Dila+Zekeriya

Güneşin üzerimize parladığı günlerden bir gün, Dila’nın evinde başladı yolculuğumuz. Oradan Kemer Country’in sonsuz yeşilliğinin içine bıraktık kendimizi. Kuş cıvıltılarının arasında, odalarına geçtiler. En güzel geceye hazırlanmak için. Dupduru güzelliğiyle, kibar gelinliği ile muhteşem görünüyordu Dila. İlk karşılaşmayı dışarıda yapmayı önerdik. Aşklarına tüm dallar,yapraklar şahit olsun diye.

Zekeriya yürürken yüzlerinde ki gülümseme, gözlerindeki aşk tarif edilemezdi. Kemer Country’in her noktası dolaştılar elele. Onlar aşklarını yaşarken bizde bu anları en ufak ayrıntısına kadar ,sonsuza dek ölümsüzleştiriyorduk.

Göz göze, elele yürüdüler taka, gülen gözlerin, alkışların arasından. En büyük sözlerini verip ilk dans için hazırlanmaya gittiler. Işıkların atında elmas gibi parıldıyorlardı. Tüm zarifliğiyle devam etti dansları.

Müzik hafif hafif yükselirken sevinçlerine eşlik edenler dolduruyordu pisti. Mutlulukları tüm konuklara yansımıştı. Pasta kesildi, danslar edildi. Daha renkli ışıların altında bütün elleri havaya kaldırmak için after party alanına geçtik. Masmavi ışıkların altında saçlar savruluyor, danslar ediliyordu.

After Partyinin en sevdiğimiz özelliklerinden biri ışık oyunları. Tüm geceyi,eğlenceyi,müziği bile hissetmenizi sağlıyor adeta. Eğlence yavaş yavaş sona ererken herkesin yüzünde gülümseme hakimdi… Mutluluklarının kat ve kat artması dileğiyle…

ikihayatbirkare