Trash the Dress // Selin + Can

Trash The Dress nedir diye merak edenlere!

Trash The Dress – Türkiye’ye yeni getirdiğimiz çılgın bir tarz. Bundan yıllar önce en çok Meksika sahillerinde yapmaktan zevk aldığımız bu tarzı artık Türkiye’de de sunmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Bu çekim için tek ihtiyacımız olan çılgın bir çift ve birbirinden çılgın mekanlar.

İlk olarak geçtiğimiz yıl Eda & Ümit’in nişanlarında tercih ettiğimiz benzer bir çekimi artık gelinliklerle yapıyoruz. Hem de çok eğleniyoruz :)

Genellikle düğün gününden sonra tercih edilmeye uygun olacak bu çekim için illa ki yeni evli olmanız da gerekmiyor :)

Kapın gelinliğinizi ya da güzel bir kıyafeti haydi plaja, ormana, bangee jumping yapmaya :) Biz her türlü çılgınlığa açığız yeter ki siz isteyin :)

Can & Selin için yaptığımız çekimi güzel Şile sahillerinde gerçekleştirdik. Hatta öyle ki sonunda damadı unutup Selin’le suyun içerisinde getirdiği ekstra kıyafetlerle moda tadında çekimler yaptık . Biraz aşırı moda oldu zannedersek farketmeden :)

Siz de hazırsanız böylesine çılgın bir çekime biz hazır çekmeye :)

 

Düğün Fotoğrafçısı/ Wedding Photographer www.demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare Düğün Fotoğrafçısı/ Wedding Photographer www.demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare Düğün Fotoğrafçısı/ Wedding Photographer www.demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare Düğün Fotoğrafçısı/ Wedding Photographer www.demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare Düğün Fotoğrafçısı/ Wedding Photographer www.demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare Düğün Fotoğrafçısı/ Wedding Photographer www.demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare Düğün Fotoğrafçısı/ Wedding Photographer www.demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare Düğün Fotoğrafçısı/ Wedding Photographer www.demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare Düğün Fotoğrafçısı/ Wedding Photographer www.demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare Düğün Fotoğrafçısı/ Wedding Photographer www.demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare Düğün Fotoğrafçısı/ Wedding Photographer www.demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare Düğün Fotoğrafçısı/ Wedding Photographer www.demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare Düğün Fotoğrafçısı/ Wedding Photographer www.demo.mustafaceviz.com/ikihayatbirkare