Baby

Hamilelik Çekimi

Gebelik, her kadının hayatında ki en eşsiz ve özel zamandır. Aynı bedende bir cana daha sahip olmak kelimelere sığmaz.
En özel aylarınızı ilk günki gibi saklamanız için her fikre açığız. Maternity fotoğraflarını 6-7 aylıkken çekme taraftarıyız. Rahat hareket edebiliyorken çekim yapmak çok daha keyifli olacaktır. Hamilelik çekimlerini 1-2 saat aralığında gerçekleştirmekteyiz.
Birlikte oluşturabileceğimiz mükemmel temalarımızla, belki Tuz Gölü’nün ortasında uçuşan elbiselerinizle, belki de uçsuz bucaksız yeşilliklerin içinde, belkide evinizde ki kanepede. En güzel aylarınızın tadını birlikte çıkarmak dileğiyle.

Doğum

Artık ilk nefesleri ölümsüzleştirmek için burdayız. Sezaryen doğumlarda belirlenen hastaneye yatış saatinde sizinle beraber hastaneye varıyoruz. Tüm hazırlık anlarınızda sizinle beraber oluyoruz. Ameliyathaneye sizinle beraber giriyor. Bebeğinizin ilk sesine, ilk nefesine hep birlikte şahit oluyoruz. İlk karşılaşmanız, bebek odası hazırlıkları, odaya geçiş ve portre çekimleriyle beraber, aile fotoğraflarını alarak devam ediyoruz.
Normal doğumlarda ise sancıların başladığı andan itibaren iletişim içinde kalıyoruz. Ve açılmalar 6-7 cm’i bulduğunda hastaneye yanınıza geliyoruz ve sizin hikayeniz o andan itibaren başlıyor. Sezaryen doğum ile aynı şekilde ilerliyor. Normal doğumlarda saati belirleyemediğimiz için, eğer hava aydınlık ise aile ve bebek çekimlerini aynı gün içinde yapıyoruz. Fakat hava aydınlık değil ise bebek ve aile çekimini ertesi güne bırakarak rahat rahat gerçekleştiriyoruz. Bu sırada siz ve bebeğiniz dinlenmiş oluyor.

Hamilelik Fotoğraf çekimi

New Born

New Born çekimleri bebek doğduktan sonra maksimum ilk 10 gün içinde yapılır. Kendini hala anne karnında hissediyor olması onu rahatlatacaktır ve fotoğraf çekimini kolaylaştıracaktır.
Çeşitli aksesuarlar kullanarak şirinliğine şirinlik katıp,
en tatlı hallerini kaydederiz hafızalara. Çekim başlamadan önce karnını doyurmak bebeğinizi iyice rahatlatıp mışıl mışıl uyumasını sağlayacaktır.

Doğum Günü

Baby Shower

Mevlut

Fiyatlarımız

Hamilelik Çekimi : Tüm fotoğraflar editlenmiş şekilde teslim edilecektir- 2000 TL

Hamilelik + Doğum Çekimi: 1 Dakikalık Instagram filmi ile beraber Tüm fotoğraflar editlenmiş şekilde teslimi + 1 adet panoromik albüm. 4000 TL

Baby Shower + Hamilelik: Tüm fotoğraflar editlenmiş şekilde teslim edilecektir + Panoromik albüm 3000 TL,Video Hizmeti 2000 TL

Doğum Çekimi: Tüm fotoğrafların editlenmiş şekilde teslimi ve 1 adet panoromik albüm 2500 TL

Doğum + New Born: Tüm fotoğrafların editlenmiş olarak teslimi + 1 dakikalık Instagram videosu + Panoromik albüm 4000 TL

Doğum Günü:  Fotoğraf Hizmetimiz için 1500 TL ,Video Hizmetimiz için 1500 TL

Mevlüt: Fotoğraf Hizmetimiz için 1500 TL ,Video Hizmetimiz için 1500 TL

Baby Shower:  Fotoğraf Hizmetimiz için 1500 TL ,Video Hizmetimiz için 1500 TL

Baby Shower + Hamilelik: Tüm fotoğraflar editlenmiş şekilde teslim edilecektir + Panoromik albüm 3000 TL,Video Hizmeti 2000 TL

Ayrıca talep edilen her albüm 500 TL’dir.

İletişim için dogum@ikihayatbirkare.com adresine mail atabilirsiniz :)