Bodrum Wedding Photographer // Başak + Mehmet

We had such a crazy wedding by the sea in Bodrum.

Bodrum’un sıcak güneşi, leziz hafif Ege yemekleri, serin suları, sakinlik yani HUZUR…

Yeniden başka bir düğün için Bodrum’da olmak bizi çok heyecanlandırdı. Bu sefer sevgili Mehmet ve Başak için oradaydık. Açıkcası ben o kadar düğüne şahit olmuş biri olarak bu kadar romantik, süprizlerle dolu ve çılgınına pek rastlamamıştım :)

Bizler çekime düğün günü öncesi İstanbul’da başladık. Ertesi sabah gözlerimizi açtığımızda harika Bodrum sabahına uyanmıştık. Hazırlıklar plajdaki eğlencelerin sonrasına kalmıştı o sabah. İlk önce biraz yüzmek, güneşlenmek ve rahatlama zamanıydı.

Öğle saatine yakın damadı plajda bırakarak Başak ve hazırlık ekibimizle odanın yolunu tuttuk. Hazırlık başlayınca Başak da durumun ciddiyetine varıp, heyecanlanmaya başlamıştı artık.

Asıl maceranın bundan sonra başlayacağını hissetsem de bu kadarını tahmin edemiyordum. Mehmet ve Başak gerçekten harika bir düğün organizasyonu hazırlamışlar. Bence bir ara düğün organizasyon işine el atmalılar. Bunu görüşmemiz sırasında gördüğüm harika davetiyelerle zaten anlamıştım. Düğün mekanı olarak Bodrum’un güzel kulübü Dodo Beach Club’ı tercih etmişler. Bayıldım! Girişte minik beyaz ağaçlara asılmış fotoğraflar ve harika bir orkestra karşılıyordu misafirleri. Kokteyl alanı ve bar kısmı tüm ihtiyacı karşılamak üzere tasarlanmıştı. Denizden kumlar üzerinde denize sıfır kurulmuş nikah masasına kadar uzanan up uzun beyaz bir halı ortamı büyülüyordu.

Nikah alanına gelişimiz sürat teknesiyle gerçekleşti. Bodrum’un başka bir köşesinden Dodo Beach’e kadar 15 dakikalık bir yol ve bu yol esnasında aşklarının doğuş anı ve nasıl bu noktaya geldiğini itiraf ediyordu kameralara Mehmet. Gerçekten duygulu anlardı. İşte özellikle bu hikayeleri dinledikçe yaptığım işin ne kadar değerli bir iş olduğunu bir kez daha anlıyorum. Dodo Beach ufukta görünür görünmez önce havai fişekleri patladı kararmaya yüz tutmuş gökyüzünde. Manzara büyüleyiciydi. Uzaktan müzik sesleri geliyordu. Yavaş yavaş iskleye yaklaştıkça herkesin heyecanı bir kat daha artmıştı. Tabii bizimde.

Nikah büyük alkışlar altında gerçekleşti. Sıra iki tane güzel beyaz güvercini gökyüzüne özgürlüğe bırakma vakti gelmişti ki o da ne Başak güvercinleri tutmaktan korkuyordu :) Neyse ki cesur bir nikah şahidimiz vardı yanımızda. Yardımcı oldu güvercini gökyüzüne bırakmaya.

Artık resmiyet bittiğine göre eğlence ve kopma zamanıydı. Sabah’ın 3’üne kadar çılgın bir eğlence oldu. Biz bile alamadık hatta kopma anlarımızdan bir kareyi en sonda paylaşmak istedik sizinle :)

Gecenin sonundaysa serin bir deniz sefası bizi bekliyordu. Ben görevim gereği denize girememiş olsam da sabah saat 4:00’da otele döndüğümde ilk işim buz gibi sulara atmak olmuştu kendimi. Sabah’ın 6:30 ‘un da yakalamaya çalıştığımız uçağımız ayrı bir macera :)

Bodrum’da düğün fotoğrafçısı arayanların yeni adresi biziz.

Destination Wedding Photographer based in Istanbul

Wedding day Wedding Details Bodrum Düğün Fotoğrafçısı / Wedding Photographer , Başak&Mehmet Musicians at Wedding Düğün Fotoğrafçısı, ikihayatbirkare Beach Wedding Bodrum Weddings Friends and Family Bodrum Wedding Photographer, Düğün Fotoğrafçısı Dugun-Fotografcisi, Wedding-Photographer Dugun-Fotografcisi, Wedding-Photographer Dugun-Fotografcisi, Wedding-Photographer Dugun-Fotografcisi, Wedding-Photographer Bodrum , wedding party Wedding Party Düğün Partisi Crazy guests Dugun-Fotografcisi, Wedding-Photographer Wedding Party in BodrumDugun-Fotografcisi, Wedding-Photographer

 

 

This wedding story was featured in Bride’s Magazine Turkey  SPRING/SUMMER-2013 // Bu harika düğün Bride’s dergisinin 2013/İlkbahar-Yaz sayısının sayfalarını süsledi.

 

Featured Wedding Story

Bride's Magazine Turkey Featured Wedding Photographer Bodrum Weddings, Destination Wedding Photographer Bodrum Düğün Fotoğrafçısı